Polityka plików cookies RODO

Szanowni Państwo !

 

Uprzejmie informujemy, że 25 maja 2018r. roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 powyższego rozporządzenia informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez BAZA MASZYNOWA DANEX D. KRAJEWSKI, J. SIWIK Sp. J.

Ochrona danych osobowych naszych Klientów i Dostawców jest dla nas bardzo ważna, dlatego przesyłamy Państwu szczegółowe informacje o tym jak Państwa dane są przetwarzane przez BAZA MASZYNOWA DANEX D. KRAJEWSKI, J. SIWIK Sp. J. oraz o prawach, które będą przysługiwały Państwu w związku z nowymi przepisami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma BAZA MASZYNOWA DANEX D. KRAJEWSKI, J. SIWIK Sp. J. z siedziba w Rogienice Wielkie ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock, NIP: 291-018-65-92, tel. 86 279-19-19 , email: czesci@bmdanex.pl

BAZA MASZYNOWA DANEX D. KRAJEWSKI, J. SIWIK Sp. J. przetwarza Państwa dane takie jak adres email, nr telefonu, dane rejestrowe firmy.

W zależności od zakresu współpracy Państwa dane wykorzystujemy do celów handlowych lub usługowych takich jak :

- przesyłanie ofert, cenników i informacji handlowych o nowościach w naszej ofercie

- realizacja dostaw oraz usług serwisowych i gwarancji,

- wystawianie faktur

W trakcie przetwarzania dane osobowe mogą być ujawnione osobą oraz podmiotom zaangażowanym w realizację dostawy lub usługi, w zakresie niezbędnym do prawidłowego jej wykonania (np. firma kurierska itp.)

Informujemy, że Państwa dane nie będą profilowane, nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

Przysługuj Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych.
W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej, mogą Państwo kontaktować się z nami poprzez przesłanie stosownej wiadomości pisemnie lub pocztą elektroniczną na adres BAZA MASZYNOWA DANEX D. KRAJEWSKI, J. SIWIK Sp. J. Rogienice Wielkie ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock, email: czesci@bmdanex.pl

Z poważaniem

BAZA MASZYNOWA DANEX
D.Krajewski, J.Siwik Spółka Jawna
Rogienice Wielkie ul.Olszanka 27
18-516 Mały Płock
NIP: 291-018-65-92

Sprzedaż maszyn: 86 279-15-65
Sprzedaż części: 86 279-19-19