Katalog części

Katalog Części

Baza Maszynowa DANEX to przestrzeń przeznaczona dla każdego, kto na co dzień potrzebuje dostępu do wysokiej jakości części do maszyn rolniczych oraz budowlanych. W jednym miejscu zebraliśmy wszystko, co niezbędne do prawidłowego serwisowania oraz naprawiania m.in. koparek, ciągników, ładowarek teleskopowych, kombajnów czy innych pojazdów ciężkich oraz maszyn o specjalnym przeznaczeniu. Dbamy jednocześnie o szeroki asortyment. Chcemy, aby klienci mogli w kilka chwil znaleźć dokładnie taki komponent, jakiego potrzebują do prawidłowego działania maszyn, a tym samym właściwego i terminowego wykonania zadań.

Katalog części zamiennych do maszyn rolniczych i budowlanych

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów. Proponujemy najpopularniejsze elementy zamienne takich dostawców, jak:

  • Case IH
  • New Holland
  • McHale
  • Fella
  • Kemper
  • Storti
  • Mascar
  • Sip

Zestawiliśmy tu wszystkich najbardziej znanych, a przy tym cenionych producentów podzespołów do maszyn rolniczych i budowlanych. Wystarczy wybrać katalog, aby przejść do strony producenta i tam zapoznać się z pełną ofertą dostępnych w sprzedaży artykułów do najpopularniejszych serii pojazdów specjalnych. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje konkretnego elementu zamiennego, w szybki i wygodny sposób znajdzie interesujący go katalog.

DANEX – dostęp do najlepszych części zamiennych na rynku

Klientów zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji na temat części zamiennych lub dostępnych katalogów zachęcamy do kontaktu. W razie problemów w znalezieniu odpowiednich komponentów służymy fachowym wsparciem. Podpowiemy, który element będzie pasował do typu używanej maszyny lub na co zwrócić uwagę podczas zakupu.

Zapewniamy nie tylko profesjonalną pomoc i szeroki wybór produktów renomowanych firm, ale także konkurencyjne ceny. Dbamy przy tym o terminową wysyłkę zamówień tak, aby każdy klient mógł szybko wymienić wadliwą część lub naprawić maszynę na czas. Dzięki nam serwisowanie pojazdów specjalnych jest zawsze bezproblemowe, szybkie i profesjonalne.

Aby uzyskać dostęp do katalogu części proszę kliknać w logo producenta i  się zalogować

 

CaseIH

Steyr

NewHolland

McHale

Fella

Kemper

Storti

Mascar

SIP

 

 

Masz problem z katalogiem? Nie jesteś pewien czy dana cześć będzie pasowała? Zadzwoń do nas służymy pomocą.

tel: 86 279 19 19 


www.edanex.pl