Agregaty prądotwórcze, Myjki

Co zrobić w sytuacji, gdy na danym obszarze nie ma dostępu do prądu elektrycznego, a jest on potrzebny do działania sprzętu? Najlepiej – po prostu – zainwestować w agregaty prądotwórcze! W sklepie Danex mamy produkty firmy FOGO czy SDMO z linii Perform. Dzięki nim można zagwarantować sobie dostęp do elektryczności np. na placu budowy, w czasie prac w terenie i każdym innym miejscu.

Kiedy przydają się agregaty prądotwórcze?

Do zasilania systemów oświetleniowych, elektronarzędzi, maszyn budowlanych i wielu innych urządzeń – agregaty prądotwórcze np. serii Perform, stanowią najlepszy wybór. Taki sprzęt przydaje się w każdej sytuacji, gdy potrzebny jest stały, nieprzerwany dostęp do prądu. Od niego nierzadko zależy możliwość prowadzenia jakichkolwiek prac.

Z tego wynika, że urządzenia takich firm jak FOGO czy SDMO stanowią nieodzowny element wyposażenia ekip budowlanych, pracujących zarówno w m.in. branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, jak i infrastrukturalnego. Mogą również przydać się w przemyśle – np. rolniczym czy wytwórczym. Warto dodać, że agregaty prądotwórcze bywają potrzebne także w turystyce, np. na polach campingowych czy innych obiektach niemających dostępu do elektryczności.

Tworząc prezentowany asortyment, postawiliśmy na rozwiązania sprawdzonych producentów. Dlatego właśnie klienci mogą znaleźć tu produkty renomowanych wytwórców, takich jak FOGO i SDMO, w tym Perform. Dlaczego warto na nie postawić?

Agregaty prądotwórcze renomowanych marek

SDMO należy do najbardziej rozpoznawalnych producentów takich urządzeń na świecie. Francuska firma szeroką ofertą, jak i licznymi innowacjami zdobyła pozycję lidera. Dostępna w jej portfolio linia Perform to sprzęt jednofazowy, idealnie sprawdzający się w warunkach intensywnej pracy, co wynika m.in. z wykorzystania silników Kohler.

Z kolei polski producent – FOGO – jest największym wytwórcą agregatów prądotwórczych w kraju i dostarcza rozwiązania dopasowane do potrzeb różnych branż. W naszej ofercie znajdują się wybrane modele tej firmy. Jeśli potrzeba więcej informacji na ich temat – wystarczy skontaktować się z obsługą hurtowni.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment agregatów.

Profesjonalne doradztwo, duża dostępność części oraz konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! TEL. 86 279-19-19

Cena
Pokaż wyniki (5)
Agregaty prądotwórcze, Myjki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
SPRĘŻARKA 50 L

SPRĘŻARKA 50 L

Indeks katalogowy: G80301

Dostępność: Brak
  • Zamiennik.:
    • G80301
  • OPIS:
    • SPRĘŻARKA 50 L / 1 TŁOKOWA GEKO
600,00 zł brutto 487,80 zł netto + 23% VAT / szt.
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY AGRO-VOLT AV 18

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY AGRO-VOLT AV 18

Indeks katalogowy: GR/693AV18

Dostępność: Dostępne
8 320,00 zł brutto 6 764,23 zł netto + 23% VAT / szt.
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY AGROVOLT 22 KVA

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY AGROVOLT 22 KVA

Indeks katalogowy: GR/693AV22R

Dostępność: Brak
10 320,00 zł brutto 8 390,24 zł netto + 23% VAT / szt.
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO R

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO R

Indeks katalogowy: FH9000R

Dostępność: Brak
9 348,00 zł brutto 7 600,00 zł netto + 23% VAT / szt.
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY PERFORM

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY PERFORM

Indeks katalogowy: 1958005

Dostępność: Brak
5 600,00 zł brutto 4 552,85 zł netto + 23% VAT / szt.